Hollywood Reporter: Golfstaten verbieden Marvel-film Eternals

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De nieuwe Marvel-film Eternals zal niet te zien zijn in enkele Golfstaten. In de landen Saoedi-Arabië, Koeweit en Qatar is de film volgens The Hollywood Reporter verboden omdat superheld Phastos (Brian Tyree Henry), het eerste homopersonage van Marvel, in een scène zoent met zijn echtgenoot.

In de landen zou de film, waarin ook onder anderen Richard Madden en Gemma Chan te zien zijn, op 11 november verschijnen. Lokale distributeurs wilden echter meerdere scènes aanpassen maar daar wilde Disney, die alle rechten van Marvel in handen heeft, niet in meegaan. Daarom is besloten de film daar helemaal niet te vertonen.

Het is niet de eerste keer dat een film vanwege lhbti-personages niet wordt vertoond in onder meer Saoedi-Arabië, Koeweit en Qatar, waar homoseksualiteit nog steeds is verboden. Vorig jaar gebeurde dat met de Pixar-film Onward omdat werd verwezen naar een lesbisch koppel.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.