Honderden bij betoging om azc in Schiedam, ook tegendemonstratie

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

SCHIEDAM (ANP) – In Schiedam hebben zich enkele honderden mensen verzameld om te demonstreren tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum. Zij toonden spandoeken met teksten als: ‘vol = vol, nee = nee’ en ‘azc weg ermee’.

Een groep tegendemonstranten roert zich zaterdag ook in de Zuid-Hollandse plaats. Zij scanderen leuzen als: ‘vluchtelingen welkom, nazi’s niet’.

De actievoerders tegen het azc lopen een mars door de stad. Daarbij passeren ze het vak met de tegendemonstranten. Er is veel politie op de been.

Schiedam wil mogelijk 327 asielzoekers, onder wie 52 alleenstaande minderjarigen, opvangen in het voormalige kantoorpand de Torendijk aan de ‘s-Gravelandseweg.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.