Hoofdrol Sallie Harmsen in eerste Nederlandse film voor Disney+

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Sallie Harmsen is een van de hoofdrolspelers in de film De Ballonvaarder van regisseur Tim Oliehoek. Dat maakte streamingdienst Disney+ maandag bekend. Naast Harmsen zijn onder anderen Pieter Embrechts, Frieda Pittoors en René Groothof in de film te zien.

De Ballonvaarder is de eerste Nederlandse film voor Disney+ en is vanaf 3 oktober te zien op de streamingdienst. Het verhaal gaat over sierkippenhouder Gaby, wiens leven op zijn kop wordt gezet wanneer een luchtballon in haar kippenhok neerstort.

Harmsen sprak maandag in de uitzending van RTL Boulevard over haar rol in de film. “Het is zo een mooi verhaal en het is heel grappig, heel ontroerend. Het heeft mijn hart gestolen. Het is echt een hele, hele mooie film”, aldus Harmsen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.