Huisvrouwen Bestaan Niet terug in theater

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Het succesvolle toneelstuk Huisvrouwen Bestaan Niet is komend seizoen weer te zien is in het theater. Dat heeft producent REP maandag bekendgemaakt. De tournee werd gefrustreerd door de coronapandemie.

In de nieuwe versie spelen Anouk Maas, Rian Gerritsen en Lieneke Le Roux de hoofdrollen. Het stuk is gebaseerd op de gelijknamige bioscoophit uit 2017 over drie vrouwen die worstelen met relatie, werk, kinderen, familie en vrienden.

Het stuk is komend seizoen van 20 januari tot en met 13 mei te zien door het hele land. De première is op 28 januari in Schouwburg Het Park in Hoorn. De volledige speellijst staat op de website van REP.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.