HUMBERTO MOE: WEER KWISJE MET BEKENDE NEDERLANDERS
Advertentie
Alsof vijf avonden Humberto Tan nog niet genoeg is? Op vrijdagavond krijgen we er bij RTL4 zelfs nog een uurtje Humberto bij. Want ‘creatieve’ geesten bij RTL en Endemol hebben bedacht dat, zoals Matthijs van Nieuwkerk rond de jaarwisseling in De Top 2000 te zien is, dat Humberto een muziekquiz op zes achtereenvolgende vrijdagen kan gaan presenteren.
Alsof het publiek nu al niet wordt overladen met Humberto?
De eerste aflevering van The Big Music Quiz is al aanstaande vrijdag 8 september. En dat wordt een lange zit. Want vanaf half tien de quiz en daarna de talkshow met dezelfde Humberto. ‘Een gezellige quiz voor alle liefhebbers van muziek, met grote hits van vroeger en nu’, aldus prijst RTL het kwisje aan.
Met natuurlijk acht ‘bekende Nederlanders’, uit de kaartenbak, die voor elke show wordt gebruikt (inclusief o.a. Lieke van Lexmond) die het tegen elkaar opnemen.
Als klap op de vuurpijl (en misschien ook meteen het dieptepunt van deze Humberto-quiz): het verliezende team moet als ‘straf’ voor het verlies een dansje doen. Een tenenkrommende variant op flauwekul die nog niet vaak te zien is geweest op de Nederlandse tv.
RTL zal ongetwijfeld de komende weken en maanden de knopen gaan tellen. Kijkcijfers bepalen uiteindelijk het lot van de tv-sterren. En dat geldt ook voor Humberto Tan. Afgelopen maandag zei Humberto Tan in de 538-radioshow van Edwin Evers, waar hij zijn muziekkwis aanprijsde, dat hij het na 5 jaar talkshow nog lang niet zat is.




