Huub Stapel en Johanna ter Steege in nieuwe film over boomers

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Huub Stapel, Johanna ter Steege, Renée Fokker en Jennifer Hoffman spelen de hoofdrollen in de nieuwe Nederlandse bioscoopfilm BOOMERS. De opnames van de film, die in het voorjaar van 2026 in de bioscoop te zien is, zijn vorige week van start gegaan. Dat heeft distributeur WW Entertainment dinsdag gemeld.

In deze nieuwe bitterzoete komedie van Theu Boermans speelt Stapel babyboomer Bob, die in een crisis raakt als zijn positie op alle fronten wordt ondermijnd. Hij kampt met ouderdomskwalen, op werk moet hij ruimte maken voor een nieuwe generatie, hij is niet de ideale mantelzorger voor zijn demente moeder en zijn liefdesleven is een puinhoop. Zijn enige houvast in alle chaos is zijn trouwe vriendengroep.

Andere rollen in BOOMERS zijn weggelegd voor Anneke Blok, Hans Kesting, Leopold Witte, Carine Crutzen en Serge-Henri Valcke. Het scenario is geschreven door Marieke van der Pol (Bankier van het Verzet, Bride Flight) en de film wordt geproduceerd door Maarten Swart.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.