Iconisch programma Lieve Paul keert terug

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

HILVERSUM – Het iconische programma Lieve Paul keert volgende week voor één keer terug op de Nederlandse radio. Ter gelegenheid van de NPO Radio 2-collecteweek kruipen voormalig radiopresentatoren Paul de Leeuw en Paul van der Lugt donderdag 6 september nog eenmaal achter de microfoon om liefdes-, relatie- en seksproblemen op te lossen.

Dat meldt Radio 2 op haar website. Het programma Lieve Paul was in de jaren tachtig te horen op Radio 3. Elke zondagmiddag bogen Paul de Leeuw en Paul van der Lugt zich over relatieproblemen die luisteraars hadden ingestuurd. Toen De Leeuw de overstap maakte naar de VARA ging het programma onder de noemer Zalige Liefdeslijn door met presentatrice Erna Sassen.

Op de website van Radio 2 kunnen luisteraars voor de speciale uitzending hun problemen doorgeven. Het programma is donderdag te beluisteren op KX Radio, het webradiostation van AVROTROS, en op de website van NPO Radio 2.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.