Igmar Felicia betrokken bij auto-ongeluk: geen gewonden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Igmar Felicia is betrokken geraakt bij een auto-ongeluk. Beelden daarvan deelt de radio-dj vrijdag op Instagram. De 33-jarige Felicia laat ook weten dat “gelukkig” niemand gewond is geraakt bij het incident.

“Is dit het einde van deze prachtige Saab?” schrijft Felicia bij een foto van zijn beschadigde auto. “Flinke aanrijding met een bestuurder die een briljante verklaring had: Ik weet niet meer of ik door rood reed, maar vast staat dat de andere drie auto’s door groen reden.” Van het argument denkt Felicia het zijne: “Persoonlijk denk ik wel dat de stoplichten van de gemeente Amsterdam prima werkten, maar ben jaloers op deze politieke diplomatie.”

Felicia trok naar eigen zeggen op toen het stoplicht waar hij voor wachtte groen werd. “Van links komt een auto op snelheid die ik niet kan ontwijken. Auto van links komt in botsing met mij en nog een auto”, legt hij uit.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.