Ilse, Marco en Ali coaches The Voice Senior

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

HILVERSUM – Ilse DeLange, Marco Borsato en Ali B worden de coaches van de seniorenversie van The Voice of Holland. Dat bevestigt een woordvoerder van RTL nadat Edwin Evers de namen in zijn radioshow op Radio 538 opnoemde. De dj baseerde zich op een “betrouwbare bron”.

De drie coaches, die allen al ervaring opdeden in de reguliere versie van The Voice of Holland, krijgen wellicht nog gezelschap van een vierde coach. Volgens RTL wordt daar later meer over bekend. The Voice Senior moet in het najaar van 2018 op televisie komen.

In oktober werd bekend dat Talpa na een spin-off met kinderen werkt aan een seniorenvariant van The Voice. In de show komen alleen deelnemers van 65 jaar en ouder aan bod.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.