Irene: geen peil te trekken op nieuwe quiz

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

AMSTERDAM – Volgens Irene Moors is er “geen peil te trekken” op De perfecte vraag, de doe-het-zelf quiz die ze vanaf 29 augustus voor SBS6 presenteert. “Het is een unieke show, echt op z’n kop”, zegt Irene voor de camera van het ANP.

In De perfecte vraag moeten de kandidaten de vragen stellen aan honderd man publiek. Ook voor Irene is het een verrassing met welke vragen deelnemers op de proppen komen. “Ik weet eigenlijk van meer dan de helft het antwoord niet, maar dat is ook wel weer leuk.”

Of een vraag perfect is, als de helft van het publiek het juiste en de andere helft het verkeerde antwoord geeft, kan Irene vooraf niet inschatten. “Soms stelt iemand een vraag en dan denk ik: dat weet toch iedereen? Maar dat is dan niet zo. Of iemand stelt een vraag en dan denk ik: wat erg, geen idee, is het niet te moeilijk? En dan weet meer dan de helft van het publiek het wel. Er is geen peil op te trekken.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.