Irispenning voor Anna Gimbrère en Diederik Jekel

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Wetenschapsjournalisten en tv-persoonlijkheden Anna Gimbrère en Diederik Jekel zijn dit jaar de winnaars van de Irispenning. De prijs wordt toegekend aan personen of organisaties die uitblinken in ‘excellente wetenschapscommunicatie’.

Gimbrère en Jekel zetten zich “al jarenlang met onvermoeibare inzet en aanstekelijk enthousiasme in om hun liefde voor wetenschappelijk onderzoek uit te dragen, via podcasts, sociale media en uiteenlopende televisieprogramma’s”. De jury roemt hun vermogen om complexe onderwerpen begrijpelijk en boeiend te maken voor een breed publiek, vooral in het bereiken van jongeren.

De prijs bestaat uit een gouden penning van kunstenaar Jennifer Hoes en 10.000 euro, beschikbaar gesteld door de Koninklijke Hollandsche Maatschappij der Wetenschappen (KHMW). Eerdere winnaars zijn onder meer Robbert Dijkgraaf, Marion Koopmans, Ionica Smeets en het programma Vroege Vogels.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.