Isa Hoes wekt irritatie: ‘Verspreidt leugens’

Isa Hoes ligt onder vuur na uitspraken die ze deed in haar podcast Marc-Marie & Isa Vinden Iets. De actrice vertelde daarin een opmerkelijk verhaal over de musical 40-45, maar volgens collega-actrice Marleen van der Loo klopt daar helemaal niets van.

Isa Hoes liegt in podcast
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Charlotte Wijnen

Juicekanaal Realityfbi deelt het incident op Instagram. ,,Isa Hoes zou volgens actrice Marleen van der Loo onlangs een verhaal uit haar duim hebben gezogen”, schrijft het kanaal. ,,In haar podcast met Marc-Marie vertelde Isa een verhaal over de musical 40-45, waar het gebouw zogenaamd ontruimd moest worden. De aanleiding zou nogal gênant zijn, daarom laten we die even achterwege.”

Leugens

Marleen, die zelf betrokken is bij de productie, besloot het niet te laten passeren. Op LinkedIn schreef ze een duidelijke boodschap aan Isa: ,,Zo jammer dit. Onbegrijpelijk dat je dit op deze manier naar buiten wilde brengen. Los van het feit dat je toen nog niet eens bij de voorstelling werkte en de feiten niet kloppen, snap ik hier niets van.”

Realityfbi heeft Isa gevraagd naar de reactie van Marleen. ,,Isa heeft nog niet gereageerd op vragen”, aldus het kanaal.

Tags

ISA HOES

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.