It’s a Small World in Disneyland Paris na zo’n 1,5 jaar weer open

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De attractie It’s a Small World in Disneyland Paris is vanaf vrijdag voor reguliere bezoekers van het park weer toegankelijk na een langdurige renovatie. De rondvaart langs poppen uit alle landen van de wereld was bijna anderhalf jaar gesloten.

In de afgelopen 17 maanden zijn de in totaal meer dan 300 poppen opgefrist en kregen ook alle dierenfiguren, de talloze accessoires en de bewegende onderdelen van de attractie een opknapbeurt. Ook de verlichting is gemoderniseerd en heeft de gevel van de attractie een nieuw likje verf gekregen.

Verder zijn er in het kader van diversiteit en inclusiviteit nieuwe poppen in rolstoelen aan It’s a Small World toegevoegd. Dit sluit aan bij “de inspanningen van Disneyland Paris om een bestemming te creëren die voor iedereen inclusief en relevant is”.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.