Jacqueline Bisset: ik zou een fantastische regisseur zijn

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Britse actrice Jacqueline Bisset wil geen regisseur worden, hoewel ze denkt dat ze dat wel goed zou kunnen. Tijdens een persconferentie op het Torino Film Festival vertelde de 81-jarige Bisset dat ze graag actrice blijft. “Ik heb een goed visueel inzicht en ben heel efficiënt, dus ik zou een fantastische regisseur zijn”, aldus Bisset.

De actrice houdt er echter niet van om geholpen te worden. “Ik heb liever mijn eigen koninkrijk helemaal voor mezelf. Dus het is beter dat ik het thuis doe, niet op een set.” Daarnaast vreest Bisset dat “persoonlijke interacties” niet altijd goed zouden gaan. “Verliefd worden op de verkeerde persoon, de ene persoon willen plezieren en de andere niet. Ik zou een monster kunnen worden. Dus beperk ik mezelf tot mijn werk als actrice.”

Bisset speelde in onder meer Casino Royale (1967), Murder on the Orient Express (1974) en The Deep (1977). In 2014 won ze een Golden Globe voor een bijrol in de serie Dancing on the Edge. Op het Torino Film Festival ontving ze een lifetime achievement award.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.