Jamai Loman, Hans Klok en Annick Boer in nieuw seizoen Maestro

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Onder anderen presentator Jamai Loman, illusionist Hans Klok en actrice Annick Boer zijn te zien in het nieuwe seizoen van het AVROTROS-programma Maestro. De omroep maakte woensdag bekend dat het achtste seizoen van de dirigeerwedstrijd vanaf zondag 21 december wekelijks op NPO 1 te zien is.

Ook actrice Liz Snoijink, zangeres Froukje, theatermaakster Isabelle Kafando, ex-commando Dai Carter en acteur Daniel Cornelissen doen dit seizoen mee. Dirigent en pianist Ed Spanjaard, contrabassist en dirigent Dominic Seldis en violist Isabelle van Keulen vormen opnieuw de vakjury. Frits Sissing presenteert het programma.

In het achtste seizoen proberen de deelnemers het Maestro-orkest populaire klassieke stukken en filmmuziek goed te laten spelen. Ze luiden het nieuwe jaar in met een Weens Nieuwjaarsconcert en brengen in de finale traditiegetrouw een eigen interpretatie van De Vijfde Symfonie van Ludwig van Beethoven ten gehore.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.