James Cameron bevestigt terugkeer Kate Winslet in Avatar 3

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Kate Winslet maakt volgens James Cameron haar opwachting in de derde Avatar-film die over twee jaar in de bioscoop verschijnt. Dat bevestigde de regisseur tegen het Amerikaanse tijdschrift People.

De actrice was in het tweede deel dat vorig jaar uitkwam te zien als Ronal. Voor deel 3 is Winslet volgens Cameron “naar school gegaan” om voor haar rol als sjamaan een aantal oefeningen te leren van een echt sjamanistisch echtpaar. “Het puurheidsritueel dat ze doet om Kitty weer tot leven te wekken en een paar dingen die ze in deel drie doet, zijn allemaal gebaseerd op het echte werk”, zegt de regisseur over de handelingen van de actrice.

De derde Avatar-film gaat naar verwachting op 19 december 2025 in première. Een aantal scènes is al opgenomen, zelfs van het vierde deel dat pas in 2029 uitkomt, verklapte Cameron. “Een paar van onze jongere personages maken straks allemaal een grote sprong in de tijd”, legde hij uit. “We zien ze en dan gaan we zes jaar weg in de tijd voordat we weer terugkomen. Het moment dat we terugkomen, hebben we nog niet gefilmd. Daar gaan we mee beginnen zodra deel 3 uit is.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.