Jan Slagter sprak met Matthijs van Nieuwkerk over vooravondshow

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Jan Slagter heeft met Matthijs van Nieuwkerk gesproken over een programma op de vrijdag in de vooravond bij de NPO. Dat bevestigt de Omroep MAX-baas desgevraagd aan het ANP. “Dat klopt, hij was met mij daarover in gesprek. En met mensen van de NPO”, aldus Slagter.

Vrijdag werd door RTL bevestigd dat Van Nieuwkerk een vierjarig contract heeft getekend bij de zender. De presentator zei vrijdag in RTL Boulevard dat hij ook met de publieke omroep in gesprek was over een terugkeer. Eerder deze week gingen nog de geruchten dat hij op vrijdag op de vooravond op NPO 1 een programma zou gaan maken.

Van Nieuwkerk werd naar eigen zeggen “verwend in belangstelling” door omroepen. “Ik kan niet anders zeggen”, zei hij. Maar uiteindelijk heeft de 63-jarige presentator dus gekozen voor RTL. Daar is hij vanaf 21 april iedere zondagavond te zien met een programma waarin hij op zijn eigen wijze terugblikt op de afgelopen week. Muziek speelt een grote rol in het programma.

Eva Jinek presenteert vanaf september volgend jaar van maandag tot en met donderdag een programma op de vooravond van NPO 1. Hoe de vrijdagavond wordt ingevuld, is nog niet bekend.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.