Jan Slagter wil na onderzoek met Van Nieuwkerk onderhandelen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Jan Slagter hoopt na het verschijnen van het langverwachte onderzoek van de commissie-Van Rijn met Matthijs van Nieuwkerk te praten over een mogelijk contract bij Omroep MAX. Aan tafel in de RTL 4-talkshow Humberto herhaalde de omroepbaas tevens dat speculaties over een al lang beklonken deal niet kloppen.

“Wanneer er onderhandelingen zijn? Dat weet ik niet. Het is aan Matthijs met wie hij wil gaan praten”, zei Slagter. “En ik hoop dat hij met mij wil praten. Dat zal na het onderzoek zijn, ergens half november. En dan is het ‘vol verwachting klopt mijn hart’.”

Geruchten over een comeback van Van Nieuwkerk bij Omroep MAX laaiden donderdagavond weer op nadat Rutger Castricum in Vandaag Inside op SBS6 vertelde dat de deal “allang beklonken” was. Slagter stelt dat dat “lariekoek” is. “Dat is echt niet waar. Ik weet niet waar hij dat vandaan haalt.”

Stoelen of banken

Slagter wil Van Nieuwkerk wel graag binnenhalen. “Dat heb ik nooit onder stoelen of banken gestoken een aantal maanden geleden. Maar kiest hij voor de NPO? Kiest hij voor RTL? Kiest hij voor SBS? Kiest hij voor een streamingdienst? Ik weet het niet.”

Eerder vrijdag meldde een woordvoerder van MAX ook al dat de omroep momenteel niet bezig is met Van Nieuwkerk.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.