Janet Jackson doet voor het eerst sinds 2018 live tv-optreden

Janet Jackson heeft voor het eerst sinds 2018 een tv-optreden gegeven. De superster trakteerde het publiek tijdens de American Music Awards op een medley van enkele van haar hits, aldus entertainmentwebsite Music-news. Jacksons vorige televisieoptreden was bij de Billboard Music Awards.
Live tv-optredens van de ster zijn zeldzaam sinds haar optreden met Justin Timberlake tijdens de Super Bowl in 2004. Tegen het einde van dat optreden scheurde Timberlake Jacksons outfit kapot, waardoor miljoenen mensen haar rechterborst live op tv zagen.
Direct na haar optreden bij de American Music Awards overhandigde actrice Tasha Smith Janet de Icon Award, een oeuvreprijs. “Ik ben zo vereerd en ontzettend dankbaar”, zei de zangeres.
In haar speech blikte Jackson terug op haar beginjaren in de muziekindustrie als lid van de Jackson-familie en als zus van Michael Jackson. “Onze droom was nooit om beroemd te worden. Beroemdheid kwam als resultaat van hard werk en toewijding”, zei de zangeres. Jackson liet weten te hopen dat ze andere artiesten heeft geïnspireerd.
BuzzE