Janouk Kelderman presentatatrice Klokhuis

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

HILVERSUM – Janouk Kelderman is vanaf dit najaar te zien als presentatrice van Het Klokhuis. De NTR maakte woensdag bekend dat ze al bezig is met opnames voor nieuwe afleveringen over racen met de zon, vogels kijken en windsurfen.

De 26-jarige Janouk uit Doetinchem vertolkte drie jaar lang de rol van Keet! bij RTL Telekids. Daarvoor volgde ze de studie Musicaltheater in Tilburg. “Ik kon het in eerste instantie niet helemaal geloven, is het echt gelukt? Het Klokhuis is voor mij al jaren een voorbeeld van goede jeugdtelevisie”, zegt Janouk.

“Natuurlijk heb ik altijd gehoopt dat ik ooit zelf al die gave items zou kunnen maken en nu is het gewoon zover! Gelukkig kon ik meteen vol aan de bak dus inmiddels kan ik met heel veel trots zeggen: ik ben de nieuwe presentatrice van Het Klokhuis. And I Love It!”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.