Jenna Ortega was ongelukkig na Wednesday-succes

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Jenna Ortega was “ongelukkig” na het succes van de Netflixserie Wednesday, waarin zij de hoofdrol speelt. Dat vertelt de 22-jarige actrice in een interview met Harper’s Bazaar.

Het eerste seizoen van de in 2022 verschenen serie was wereldwijd bijzonder populair. De reeks is de bestbekeken Engelstalige serie tot nu toe op Netflix, met ruim 252 miljoen streams. “Om eerlijk te zijn, na de show en terwijl ik alles probeerde te verwerken, was ik een ongelukkig persoon”, aldus Ortega. De actrice noemt “de druk en aandacht” waar zij mee te maken kreeg “intens en zo beangstigend”.

Ook vond Ortega de kritiek op sociale media lastig. “Ik heb het gevoel dat pesten momenteel erg populair is”, zegt ze daarover.

Het eerste deel van het tweede seizoen van Wednesday verschijnt op 6 augustus bij Netflix. De overige afleveringen zijn vanaf 3 september te zien.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.