Jennifer Aniston vroeg studiobaas wasmachine toen Friends scoorde

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Jennifer Aniston vroeg de baas van zender NBC om een aantal opvallende zaken toen de serie Friends, waarin zij meespeelde, een groot succes bleek. Dat vertelt de 56-jarige actrice in de podcast Armchair Expert.

“Ik had verhalen gehoord van acteurs die auto’s kregen en andere gekke dingen als ze eenmaal een contract hadden”, vertelt Aniston. “Friends liep lekker. En ik dacht: ik wil ook dure acteurscadeautjes! Warren Littlefield, de baas van NBC, vroeg: wat wil je dan? En ik zei: doe maar een wasmachine en een droger. Hij schreef het op een servetje.”

Uiteindelijk kwam de NBC-baas zijn belofte wel na. Aniston was tussen 1994 en 2004 meer dan tweehonderd afleveringen te zien in hitserie Friends. De zes hoofdrolspelers kregen de laatste seizoenen een miljoen dollar per aflevering.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.