Jeroen van der Boom maakt cover van Franse hit Casser la Voix

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Jeroen van der Boom brengt vrijdag zijn nieuwe single ‘Alleen aan haar’ uit. Het nummer is een cover van de hit Casser la Voix van de Franse zanger Patrick Bruel uit 1989.

“Dit lied is fantastisch, een klassieker die ook bij mij al lang in mijn muzieklijst staat”, zegt Van der Boom. De zanger zingt het lied altijd luidkeels mee, dus is het niet gek dat het op zijn lijstje stond om het zelf uit te brengen. “Het is mijn manier om mijn respect en bewondering voor Patrick Bruel te tonen.”

Casser la Voix stond met zowel de studio- als de liveversie in de Nederlandse hitparade. De tekst van de versie van Van der Boom is geschreven door Han Kooreneef, die eerder ook samenwerkte met onder anderen Marco Borsato, Guus Meeuwis, Trijntje Oosterhuis en Kinderen voor Kinderen. Kooreneef en Van der Boom werkten eerder ook al samen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.