Jim Bakkum kiest voor oude carrière
Als musicalster is hij bekend, en ook heeft hij hier en daar wat programma’s gepresenteerd. Nu keert hij echter weer terug naar het begin.
Idols
Samen met Jamai Loman stond hij in 2003 in de finale van Idols. Het eerste seizoen van de talentenjacht trok ontzettend veel kijkers. Helaas won hij niet, maar zijn carrière kwam door het programma wel van de grond.
Hij had een hitje met het nummer ‘Impressed’ maar verdween al snel uit de muziekindustrie. Hij kwam terecht bij musicals en speelde in onder andere Grease, Hairspray en Fame. Ook heeft hij paar rolletjes gespeeld in Neerlandse series en films.
Sony Music
Nu keert hij terug naar het begin. Hij gaat weer zingen en neemt een cd op! Hij werkt samen met La Foux en musiclabel Sony Music.




