Jimmy Kimmel belooft Oscars te presenteren bij nominatie Melania

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Jimmy Kimmel zegt dat hij terugkeert om de Oscars te presenteren als de documentaire Melania, over het leven van de Amerikaanse first lady Melania Trump, wordt genomineerd voor een prijs. Dat zei de presentator in zijn programma Jimmy Kimmel Live.

De film toont het leven van Melania Trump in de laatste weken voor de tweede inauguratie van president Donald Trump. De documentaire, die onlangs verscheen, kreeg tot nu toe behoorlijk slechte recensies. Op reviewsite Rotten Tomatoes is momenteel slechts 6 procent van de kritieken positief. Daar refereerde Kimmel in zijn uitzending ook aan. “Maar op Fox News riepen ze zelfs op tot een Oscarnominatie. Let maar op. Als Melania een Oscarnominatie krijgt, dan presenteer ik die show. Of ze willen of niet. Ik sta erop”, aldus Kimmel. “Je weet hoe dit eindigt, toch? Dit eindigt met Melania die de allereerste FIFA-prijs voor beste actrice wint”, grapte de presentator. President Trump kreeg in december een nieuwe FIFA-vredesprijs, waar veel kritiek op klonk.

Hoewel Melania slechte recensies krijgt, presteerde de film wel boven verwachting. In het openingsweekend leverde de film 7 miljoen dollar op.

Kimmel heeft de uitreiking van de Oscars al vier keer gepresenteerd. Dat deed hij in 2017, 2018, 2023 en 2024. Dit jaar wordt de ceremonie voor de tweede keer op rij gepresenteerd door komiek Conan O’Brien.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.