JLo en ARod zetten twee huizen te koop

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

NEW YORK – Jennifer Lopez en haar liefje Alex Rodriguez zijn op zoek naar een nieuw stulpje in New York en hebben daarom twee van hun appartementen op de markt gezet. Het betreft twee peperdure flats, die beide voor miljoenen dollars worden aangeboden. Dit meldt Page Six.

Het ene huis beslaat 371 m2 en is gelegen aan 432 Park Avenue. De koper dient daar wel ruim 15 miljoen euro voor neer te tellen. “Ze vinden het er heerlijk, maar wanneer al hun kinderen er tegelijkertijd zijn is het te klein voor ze. Ze willen een groter familiehuis,” aldus een bron.

Hoewel het appartement in principe ongemeubileerd verkocht worden, kan de koper de inboedel ook overnemen als daar behoefte aan is.

Het andere huis is het penthouse van Jennifer op E26th Street, dat uitkijkt op Madison Square Park. Hier wordt maar liefst 23,5 miljoen euro voor gevraagd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.