Jochem de Jong nieuwe mediadirecteur KRO-NCRV

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

HILVERSUM – Jochem de Jong is benoemd tot mediadirecteur van KRO-NCRV. Hij begint 1 juli aan zijn nieuwe baan in Hilversum.

Jochem de Jong (42) was eerder algemeen directeur van Discovery Networks Benelux (2007-2014) en lid van het management van MTV Networks Benelux (2003-2007). Hij volgt Taco Rijssemus op, die begin dit jaar de overstap maakte naar IDTV.

“Het merk KRO-NCRV is een sterk mediamerk met een rijke traditie. Dat spreekt me enorm aan”, zegt De Jong. “Met groot enthousiasme wil ik me vanaf 1 juli gaan inzetten om het belang van KRO-NCRV op radio, tv en online verder uit te bouwen binnen ons publieke bestel. Ik kijk ernaar uit.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.