John Travolta heeft derde vliegbrevet behaald

John Travolta heeft er een nieuw vliegbrevet bij. De 68-jarige acteur kan nu ook een 737 besturen, waarmee hij in totaal drie vliegbrevetten bezit.
“Oké, dus een heel trots moment in mijn luchtvaartgeschiedenis”, zegt Travolta in een video die hij op Instagram deelt. “Om toe te voegen aan mijn 747- en 707-licenties, heb ik zojuist mijn 737-licentie ontvangen, en het ging heel goed.”
De Grease-acteur vliegt al sinds hij 15 jaar oud is en behaalde volgens entertainmentwebsite TMZ zijn eerste vliegbrevet in 1978. Travolta bezit zelf meerdere vliegtuigen, waaronder een Bombardier Challenger 601, een Boeing 707-138B en een Eclipse 500.
De Boeing 707 bood eigenlijk plaats aan 150 passagiers, maar Travolta heeft de jet omgebouwd tot een luxe vervoersmiddel voor vijftien passagiers. De jet bevat onder meer twee slaapkamers en een badkamer. Doordat de acteur een grote landingsbaan bij zijn huis heeft, kan hij zijn vliegtuigen gewoon voor de deur parkeren.
BuzzE