Johnny Depp doneert 65.000 dollar aan slachtoffers overstromingen
Johnny Depp heeft een donatie van 65.000 dollar (ongeveer 55.770 euro) gedaan aan de slachtoffers van de overstromingen in Valencia. Een jaar geleden kostte het natuurgeweld in de Spaanse stad meer dan tweehonderd mensen het leven.
“Ze hebben bevestigd dat het geld onderweg is; het komt binnen twee weken bij ons binnen”, zegt voorzitter Jesús Meteo Hidalgo van muziekvereniging Massanassa uit Valencia tegen El Mundo America. “Of het meer of minder wordt, zien we wel. Hopelijk komt er meer.” Het contact met Depp kwam tot stand via de ICT’er van de school, die de agent van de acteur kende. “Zijn steun komt op een zeer moeilijk moment en geeft ons de hoop terug om door te gaan”, voegt Hidalgo volgens het Spaanse blad Hola! toe.
Naast zijn acteerwerk is Depp ook bekend als muzikant. Zo speelt hij gitaar in zijn band Hollywood Vampires, die hij samen met Alice Cooper en Joe Perry oprichtte. De Federatie van Muziekverenigingen van de Valenciaanse Gemeenschap (FSMCV) uitte volgens het tijdschrift ook haar waardering voor het gebaar van de Amerikaan en benadrukte dat “solidariteit geen grenzen of talen kent, en Johnny Depps toewijding aan de muziek een inspirerend voorbeeld is”.
BuzzE





