Joost Klein naar Zweedse preparty voor Eurovisie Songfestival

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Joost Klein treedt op 14 april op tijdens de eerste editie van de Nordic Eurovision Party in Stockholm. Het is vooralsnog het tweede songfestivalfeest waar Klein in de aanloop naar het Eurovisie Songfestival op zal treden. Een dag eerder staat hij in Amsterdam op het podium tijdens Eurovision in Concert.

Andere acts die naar Stockholm afreizen voor een voorproefje van hun optreden tijdens het ESF, zijn onder meer die van het Verenigd Koninkrijk, IJsland, Zweden, Oostenrijk, Finland en België. Tijdens het evenement komen daarnaast ook oud-deelnemers langs, waaronder Senhit die in 2011 en 2021 meedeed namens San Marino.

Op zondag 31 maart vond in Madrid al het eerste opwarmevenement voor het ESF plaats. Klein was daar niet bij. Ook komend weekend is de Nederlandse inzending er in Barcelona en Londen niet bij.

Joost Klein zong zijn inzending Europapa vooralsnog een keer voor een live publiek. Hij deed dat half maart tijdens een optreden in concertzaal 013 in Tilburg. De opnames daarvan zijn inmiddels ruim een miljoen keek bekeken op YouTube.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.