Joost Klein zegt in Enschede niks over Eurovisie Songfestival

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Joost Klein heeft tijdens zijn optreden in Enschede zondag niets gezegd over de gebeurtenissen op het Eurovisie Songfestival in Zweden. Een remix van het nummer Europapa speelde hij in delen verspreid over de set op Freshtival.

De artiest leek er wel van op de hoogte dat er veel media aanwezig waren bij het optreden. “Ik weet dat iedereen wacht tot ik iets ga zeggen, maar ik zeg alleen liefde”, zei hij in Engels. Klein heeft tot nu toe nog niet inhoudelijk gereageerd op zijn diskwalificatie voor de finale van het Eurovisie Songfestival vorige week in Zweden.

Klein sloot zijn set op het podium Grolsch af door het nummer The Winner Takes It All van ABBA met een housebeat eronder af te spelen. Het is dit jaar vijftig jaar geleden dat de Zweedse popgroep het Eurovisie Songfestival won met het liedje Waterloo.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.