Jubileumseizoen Miljoenenjacht eind deze maand van start

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Miljoenenjacht is vanaf 30 augustus wekelijks terug op televisie. Het programma, waarvan de opnames waren uitgesteld vanwege het coronavirus, viert zijn 20-jarig jubileum met een extra feestelijke zesde aflevering. Dat maakte SBS6 maandag bekend.

De opzet van Miljoenenjacht is door de coronamaatregelen niet veranderd. In de studio zijn nog steeds tien wijken vertegenwoordigd, maar er zitten per vak geen vijftig maar vijf deelnemers uit dezelfde wijkcode. Ook de groep ‘koffermeisjes’ is kleiner.

Miljoenenjacht is sinds vorig jaar te zien bij SBS6. Het programma verhuisde met presentatrice Linda de Mol van RTL mee naar Talpa.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.