Justin Verkijk wint Pop Media Prijs 2023

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Radio-dj en presentator Justin Verkijk heeft de Pop Media Prijs 2023 gewonnen. De prijs, bedoeld voor Nederlandse muziekjournalisten die innoveren in de media, is donderdag uitgereikt op Eurosonic Noorderslag (ESNS) in Groningen. Naast Verkijk waren regisseur Henk van Engen en FunX-dj Ouassima Tajmout genomineerd.

De jury prijst Verkijk onder meer om zijn humor, veelzijdigheid en muziekkennis. “Justin Verkijk beet zich in de dancewereld vast zoals eigenlijk niemand dat doet”, is in het juryrapport te lezen. “Met een reeks aan sprankelende podcasts waardoor je DIRECT zelf ook de club in wil duiken, met zijn eigen radioshow en ja, zelfs op het social medium waar veel mediamakers zich nog geen raad mee weten: TikTok.”

De prijs, die voor de dertigste keer is uitgereikt, ging vorig jaar naar presentatrice Veronica van Hoogdalem. Andere eerder winnaars zijn onder anderen Anton Corbijn, Leo Blokhuis, Eric Corton, Atze de Vrieze en Rob Stenders.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.