Kamala Harris als eerste vice-president in Madame Tussauds

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Kamala Harris heeft opnieuw een primeur te pakken. Ze krijgt als eerste Amerikaanse vice-president ooit een wassen beeld in Madame Tussauds, kondigde het museum aan.

Het beeld van de eerste vrouwelijke vice-president van de VS zal in de vestiging van New York komen te staan naast een wassen versie van president Joe Biden. Ze worden vereeuwigd in de outfits die ze in januari droegen tijdens hun inauguratie.

Beeldenmaakster Vicky Grant vindt het een “enorme eer” dat zij verantwoordelijk is voor het beeld van Harris. “Ik denk dat het meest belangrijke kenmerk dat moet lukken niet alleen haar lieve en hartelijke glimlach is, maar ook haar ogen”, zei Grant in een video op Twitter. “Ze glimlacht met haar ogen.”

De beelden krijgen als ze klaar zijn later dit jaar een plekje in het museum naast oud-presidenten als Donald Trump en Barack Obama.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.