Kasper van Kooten krijgt eigen radioprogramma op GoodLIFE Radio

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Acteur en cabaretier Kasper van Kooten krijgt een eigen radioprogramma. Hij begint donderdag 15 mei met zijn programma Dr. GoodLIFE. Van Kooten is elke derde donderdag van de maand tussen 16.00 en 17.00 uur te horen.

Van Kooten praat in zijn programma met gasten over wat de seizoenen doen met mensen, relaties en levensvreugde. “Opgegroeid in radiostad Hilversum moest dit er een keer van komen”, zegt Van Kooten.

In de eerste uitzending is acteur en komiek Patrick Stoof te gast. Hij maakt samen met onder anderen Berget Lewis de podcast Vijftigers, over hun zorgen, uitdagingen en kwaaltjes.

De 53-jarige Van Kooten bracht in maart een boek uit over zijn leven als alleenstaande vader. In Single vertelt hij over zijn dateleven en geeft hij tips voor een beter liefdesleven.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.