Katja Schuurman met dochter gestrand in Spanje

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Katja Schuurman is met haar dochter gestrand in de Spaanse plaats Cartagena. De zangeres, presentatrice en actrice zegt in een video op Instagram dat ze vliegtuigmaatschappij KLM niet kan bereiken. “Ik moet bijvoorbeeld zondag optreden op Milkshake”, aldus Schuurman. “Maar wij hebben nog helemaal geen nieuwe vlucht.”

Volgens Schuurman was het vliegtuig waarmee ze naar Nederland zou gaan vliegen kapot. “We hebben zelf een hotel geboekt. Daar zitten we nu.” De zangeres hoopt dat KLM haar een bericht zal sturen.

Schuurman treedt zondagmiddag op samen met Babette van Veen op het Amsterdamse festival Milkshake. Het duo is met name bekend van de hit Ademnood, die ze maakten samen met de in 2004 overleden Guusje Nederhorst.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.