Katy Perry zet vraagtekens bij resterend seizoen American Idol

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De makers van American Idol weten nog niet hoe ze het huidige seizoen gaan afmaken nu het coronavirus de Verenigde Staten in zijn greep houdt. Volgens jurylid Katy Perry is creativiteit geboden.

“We zullen echt creatief moeten zijn”, zegt Katy in een video op Facebook. Daarin beantwoordt de zwangere zangeres, gekleed in een paashaaspak, vragen van kijkers. Ook voor haar en de overige juryleden Luke Bryan en Lionel Richie is het afwachten, stelt ze. “We zullen zien waar dit heen gaat.”

American Idol is bezig aan zijn achttiende seizoen. De opnames liggen voorlopig stil. Eigenlijk zouden in april de liveshows beginnen. De overgebleven kandidaten werden vorige maand na opnames op Hawaii naar huis gestuurd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.