Kensington Palace bedankt publiek

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

WINDSOR – Kensington Palace heeft de enorme menigte die zaterdag in Windsor was om een glimp op te vangen van prins Harry en zijn bruid Meghan, bedankt voor hun komst. “Uit het Gemenebest en ver daarbuiten: bedankt voor de ongelooflijke ontvangst van de pasgetrouwde hertog en hertogin van Sussex”, twittert het paleis.

Prins Harry en Meghan werden zaterdag na de huwelijksceremonie door de straten van Windsor gereden. Tijdens de rijtoer werden ze door tienduizenden mensen toegejuicht. Op vele plekken langs de route stond het publiek rijendik.

Kensington Palace heeft na de huwelijksvoltrekking direct de eigen pagina’s op sociale media aangepast. De profielfoto toont nu niet alleen maar prins William, zijn vrouw Catherine en Harry. Meghan is daar nu aan toegevoegd.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.