Kim Kardashian hoopt binnen twee weken advocaat te zijn
Kim Kardashian hoopt binnenkort advocaat op haar cv te kunnen toevoegen. De realityster is in afwachting van haar examenresultaten, onthulde ze vrijdagavond in The Graham Norton Show.
Kardashian krijgt over twee weken de resultaten binnen. “Ik hoop dat ik dan advocaat kan worden”, zei de Amerikaanse. “Misschien dat ik over tien jaar stop met gewoon Kim K. zijn en dan procesadvocaat ben. Dat is wat ik echt wil.” Robert Kardashian, de vader van Kim, was ook advocaat. Momenteel is Kim te zien in de advocatenserie All’s Fair op Disney+.
De afgelopen jaren volgde de realityster een opleiding waarbij ze in de leer ging bij bevoegde advocaten en rechters. Daar staat normaal vier jaar voor, maar Kardashian heeft de opleiding in zes jaar afgerond. Eerder dit jaar deed de 45-jarige Amerikaanse in Los Angeles een examen dat nodig is om te slagen voor het zogenoemde bar-examen om als advocaat in Californië te mogen werken.
BuzzE





