Kim Kardashian koopt Jackie Kennedy’s horloge

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – Kim Kardashian heeft met een anoniem bod op een veiling een horloge van de voormalige First Lady Jackie Kennedy verworven. TMZ ontdekte dat achter de anonieme bieder niemand minder dan Kim Kardashian schuilging.

Volgens bronnen van TMZ verwachtte veilinghuis Christie’s dat het horloge 120.000 dollar op zou brengen, maar Kim bood 379.500 dollar. Dat is omgerekend 339.350 euro.

Jackie Kennedy kreeg het uurwerk van Cartier in 1963, het jaar waarin haar man John F. Kennedy werd vermoord. Op het horloge staat de datum 23 februari 1963 gegraveerd. Ze kreeg het sieraad cadeau van een familielid.

Sinds de roofoverval in Parijs wil Kim niet meer met blinkende sieraden pronken. Volgens TMZ past de aankoop van het horloge bij haar strategie, omdat het horloge geen diamanten bevat. De realityster zou van plan zijn het horloge te dragen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.