Kim-Lian: ik voel me een winnaar

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Kim-Lian van der Meij mag dan de verliezend finalist zijn van het 22ste seizoen van Wie is de Mol?, de actrice voelt zich een winnaar. Dat vertelde ze zaterdag na afloop van de live-finale van het tv-programma aan het ANP.

“Geen moment voel ik me een verliezer”, zegt Van der Meij opgewekt. “Ik voel me een winnaar omdat ik dit tot het einde heb mogen meemaken. Dat meen ik serieus. Toen we in Albanië stonden en wisten dat wij drieën in de finale zouden staan, keken we elkaar aan met een blik van: dit kan niet meer fout gaan.”

Tijdens de live-uitzending bleek dat zowel Kim-Lian als medefinalist Fresia Cousiño Arias evenveel vragen goed hadden beantwoord, maar dat Cousiño Arias net even sneller was en dus de winnaar werd van het 22e seizoen. “Ik had wat meer tijd genomen voor die laatste test”, legt Van der Meij uit. “En daar heb ik geen spijt van. Er is in dit programma geen ruimte voor spijt. Ik probeer mensen wel eens uit te leggen wat het is om mee te doen aan Wie is de Mol?, maar ik kan er eigenlijk geen woorden voor vinden. Alles wat je zegt doet de ervaring teniet.”

Van der Meij en Cousiño Arias ontmaskerden dit seizoen acteur Everon Jackson Hooi als De Mol. Cousiño Arias won daarmee 8065 euro, de laagste prijzenpot in de geschiedenis van het programma.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.