‘Kippenvel’ bij organisatie ESF na tweede repetitie Mia en Dion

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De tweede repetitie van Mia Nicolai en Dion Cooper voor hun halve finale op het Eurovisie Songfestival (ESF) zorgde bij de organisatie voor “kippenvel”. De Nederlandse inzending vertelde na afloop van hun doorloop op het officiële TikTok-kanaal van het ESF hoe het ging en gaf ook antwoord op vragen van fans.

De songfestivalorganisatie sprak online over “de kracht en intensiteit” van de eerste repetitie van Mia en Dion op maandag. Dinsdag was het “een compleet andere ervaring op het grote scherm”, aldus het officiële kanaal van Eurovision. “Kippenvel, goed gedaan Nederland.”

Mia en Dion beginnen langzaamaan te wennen aan het songfestivalgeweld in Liverpool. “Het is zo onwerkelijk allemaal”, zei de zanger tijdens de TikTok-livesessie dinsdagavond. Mia sloot zich daarbij aan, maar ziet zichzelf dit in de toekomst wel vaker doen. “Ik zou dit de rest van mijn leven kunnen doen.”

Maandag hadden Mia en Dion 30 minuten de tijd om te werken aan de presentatie van hun nummer Burning Daylight. Woensdag was dat nog maar 20 minuten. Op maandag 8 mei is de generale repetitie voor de eerste halve finale dinsdag.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.