Klaasje Meijer kijkt uit naar rol in Doornroosje, De Musical
Klaasje Meijer heeft “enorm veel zin” om de rol van Goede Fee te spelen in de Studio 100-musical Doornroosje. De voormalige K3-zangeres neemt de rol vanaf zaterdag tijdelijk over van Marthe de Pillecyn, die met zwangerschapsverlof gaat.
“Ik heb enorm veel zin om vanaf zaterdag samen met Hanne en Julia het publiek mee te nemen in dit sprookje”, laat ze weten in een verklaring van Studio 100. Meijer hoefde naar eigen zeggen niet lang na te denken toen ze haar vroegen om De Pillecyn te vervangen. “Marthe heeft deze rol prachtig neergezet, en ik vind het een eer om het tijdelijk van haar over te mogen nemen.”
Ook De Pillecyn is blij dat haar voormalige collega het van haar overneemt. “Zij kent de magie van K3 en Studio 100 als geen ander, dus ik weet zeker dat mijn rol bij haar in fantastische handen is”, zegt de 29-jarige zangeres. Hoewel ze het dubbel vindt om afscheid te nemen van de theaterproductie, kijkt ze uit naar de “bijzondere periode die eraan komt”.
Doornroosje, De Musical is te zien in het Studio 100 Theater in Plopsaland Belgium in De Panne.
BuzzE




