Kleine gelukjes uitgeroepen tot Regenboogboek van het Jaar

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Het boek Kleine gelukjes van Audrey Adelin is uitgeroepen tot Regenboogboek van het Jaar. De jury koos de roman als beste roze boek van het jaar omdat het “een hoopvol boek met een rauw randje is, dat goed past bij een tijd waarin we meer hoop kunnen gebruiken.” De uitreiking vond woensdagavond plaats in Amsterdam.

Kleine gelukjes gaat over Ada, die gaat studeren aan de Universiteit van Gent. Na een moeilijke periode op de middelbare school wil ze graag haar plek in de wereld vinden. Tijdens haar studie ontdekt ze dat er veel mooie onverwachte dingen op je pad kunnen komen.

De andere twee genomineerden waren Als de zon valt van Stijn de Vries en Lentekind van Harmen van Liemt. De verkiezing wordt jaarlijks georganiseerd tijdens Pride Amsterdam door onlinelezersplatform Hebban en het magazine Winq.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.