Knutselwerkje prins George in schoolvideo

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

LONDEN – Prins George blijkt een echte knutselkoning te zijn. In een door zijn school vrijgegeven video is een draak van de hand van de vijfjarige prins te zien, meldt The Sun.

Het filmpje, waarin een door de kleuterklassen gemaakt dinomuseum zijn deuren opent, is al een paar maanden oud. De royaltywatchers van The Sun merkten het knutselwerkje van George onlangs pas op. “Het is zo’n schattige video en geweldig om een glimp op te vatten van George en zijn draak”, stelt een van hen. “Het is een mooi werkje.”

De prins gaat sinds september naar de Thomas’s Battersea School als George Cambridge. Momenteel geniet de kleuter met zijn ouders prins William en Catherine, zusje prinses Charlotte en broertje prins Louis van de zomervakantie. In september trekt George zijn schooluniform weer uit de kast voor zijn tweede schooljaar.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.