Koning Filip bezoekt horeca na heropening

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Koning Filip heeft woensdagochtend met eigen ogen gezien hoe het de Belgische horeca vergaat na de heropening van maandag. Vanwege de coronacrisis waren ook daar cafés, bars en restaurants maanden gesloten en dus wilde de koning poolshoogte nemen hoe het gaat sinds de deuren weer open zijn.

In de plaats Waver had Filip eerst een gesprek op het gemeentehuis met café- en restaurantuitbaters en vertegenwoordigers van de horecasector. Ze spraken over de “de voorbije sluitingsperiode, de getroffen voorbereidingen voor de heropening en de toekomstperspectieven van de horeca”, aldus het Belgische hof op Twitter.

Vervolgens ging de koning naar de markt om te zien en horen hoe de afgelopen periode en de heropening zijn ervaren. Filip sloot zijn ochtend af op het terras met een vers kopje koffie.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.