Koning miste ‘maatje’ op Baltische reis

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

KAUNAS – Koning Willem-Alexander heeft het afgelopen week jammer gevonden dat de koningin niet mee kon naar de Baltische staten voor de achtereenvolgende staatsbezoeken aan Letland, Estland en Litouwen. “Het is jammer als je maatje er niet bij is”, aldus de koning tijdens een gesprek met de Nederlandse media in het Stadsmuseum van Kaunas.

De koning vertelde dat hij elke dag contact heeft gehouden met Máxima, die na de begrafenis afgelopen zaterdag van haar plotseling op tragische wijze overleden zus Inés in Argentinië was achter gebleven.

Maar Willem-Alexander had vooral veel gesproken met zijn dochters, die alleen thuis waren. Hij wilde voorkomen dat ze na de reis naar Buenos Aires en de uitvaart in een zwart gat zouden vallen.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.