Koningin Letizia zegt ‘nee’ tegen drugsgebruik

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

De Spaanse koningin Letizia heeft zich uitgesproken tegen drugsgebruik. Dat deed ze in een campagne van FAD Juventud, een stichting die zich richt op het verbeteren van het welzijn van jongeren. Het Spaanse hof heeft een video van de campagne gedeeld op sociale media.

“Nee tegen drugs”, begint de koningin. “Nee tegen het gebruik van middelen die onze hersenen aantasten, onze sociale relaties, ons gezin en onze toekomst.” Ook zegt de koningin in de video “nee” tegen pesten, gendergeweld, cybergeweld en digitale verslavingen.

Letizia is erevoorzitter van de FAD Juventud, de stichting die veertig jaar bestaat. Op sociale media bedankt het Spaanse hof de stichting voor de werkzaamheden.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.