Koningin Máxima half jaar gevolgd voor NTR-documentaire

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Koningin Máxima heeft documentairemakers bij hoge uitzondering toestemming gegeven haar een half jaar van dichtbij te volgen tijdens het werk dat ze verricht voor de VN. Het resultaat is de documentaire Máxima, de pleitbezorger. Die wordt woensdagavond uitgezonden op NPO 1.

Máxima reist al tien jaar de wereld rond om ervoor te pleiten dat meer mensen overal ter wereld toegang krijgen tot financiële diensten. Voor 1,7 miljard mensen, onder meer in landen als Ethiopië en Pakistan, is online betalen absoluut niet vanzelfsprekend. En dat geldt ook voor toegang krijgen tot verzekeringen, leningen voor de opbouw of uitbreiding van een bedrijf en pensioenen.

De documentaire laat volgens de omroep zien wat de impact is van Máxima’s werk op het leven van anderen, maar ook op haar eigen leven. “We zien hoe complex en intensief de functie is van ‘speciale pleitbezorger’, en volgen haar op de voet in werelden waar je anders zelden binnenkomt.”

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.