Kopen zonder kijken krijgt tweede seizoen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

HILVERSUM – Martijn Krabbé blijft ‘blind’ huizen verkopen. Zijn RTL 4-programma Kopen zonder kijken krijgt een tweede seizoen, bevestigt een woordvoerder van RTL naar aanleiding van berichtgeving in het AD.

In Kopen zonder kijken schakelen wanhopige woningzoekenden de hulp in van Martijn en zijn team. Het lukt de stellen maar niet om een stulpje te vinden dat aan hun wensen voldoet en binnen hun budget past. Martijn, makelaar Alex, bouwdeskundige Bob en styliste Roos zoeken een woning en knappen die vervolgens op. De nieuwe bewoners zien het optrekje echter niet voordat ze het koopcontract tekenen.

Niet alleen Martijn, maar het hele team keert terug in het tweede seizoen. Wanneer dat op televisie verschijnt, is nog niet duidelijk. De eerste reeks Kopen zonder kijken is sinds februari op de buis.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.